LSFP atbalsts
Andris Morozovs
Andris Morozovs
saeimas deputāts

Katrs treninš ir solis uz priekšu!

Pilna Uzruna
Liep%c4%81jas posms

Nākamais Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensību posms norisināsies Liepājā

Sestdien, 7. jūlijā, laukumā pie koncertzāles „Lielais dzintars” notiks sacensību treišais posms, kurā ikvienam būs iespēja parādīt liepājnieku spēku un aizstāvēt Liepājas godu cīņā par Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu. Trīs stundu garumā, no 17:30-20:30, dalībniekiem būs iespēja palīdzēt veidot pilsētas kopējo rezultātu svaru stieņa spiešanā guļus. Šis būs pirmais 2018. gada Latvijas Spēcīgākās pilsētas posms, kas notiks sadarbībā ar „Ghetto Games”.

„Latvijas Spēcīgākā pilsēta” ir projekts, kura ietvaros visas vasaras garumā vairākās Latvijas pilsētās norisinās publiskas, ikvienam pieejamas bezmaksas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Projekts norisinās jau piekto gadu, ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un pauerliftingu, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākās pilsētas, Latvijas spēcīgākās jauniešu pilsētas un šogad arī spēcīgākās mazās pilsētas 2018. gadā. Dalībnieku uzdevums ir spiest svaru stieni uz reižu skaitu, tādējādi veidojot kopējo pilsētas rezultātu, kā arī sacenšoties savā starpā gan konkrētās pilsētas sacensību ietvaros, gan visas Latvijas mērogā. Par piedalīšanos dalībnieki saņems veicināšanas balvas, savukārt pilsētu vērtējumā skaita kopējo pārcilāto rezultātu kilogramos, piemēram, ja 50 kilogramu stieni paceļ 10 reizes, pilsētas vērtējumam tiek pieskaitīti 500 kilogrami.

Sacensībās piedalīties var ikviens un 7. jūlijā laipni aicināti visi, kas vēlas piedalīties un aizstāvēt Liepājas godu! Lai nepalaistu garām iespēju uzlabot citas pilsētas rezultātu, seko līdzi sacensību norises vietām un datumiem Facebook lapā „Latvijas Pauerliftinga federācija” un specigakapilseta.lv!

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensības atbalsta: Liepājas pilsētas pašvaldība, „Ghetto Games”, Izglītības un zinātnes ministrija, auto serviss ”Viesulis plus”, augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Spēka Pasaule” interneta veikals, ceļu būves nozare „Road”, sporta klubs „PANATTA”. „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” finansē Latvijas Sporta federāciju padome konkursa par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā 2018. gadā ietvaros.