LSFP atbalsts
Andris Morozovs
Andris Morozovs
saeimas deputāts

Katrs treninš ir solis uz priekšu!

Pilna Uzruna
P1010622

Sacensības „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” turpinās ar Līvānu posmu

Sestdien, 21. jūlijā, pie Jaunatnes iniciatīvu centra, Lāčplēša ielā 28, notiks jau ceturtais sacensību posms, kurā ikvienam būs iespēja aizstāvēt Līvānu godu cīņā par Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu. Trīs stundu garumā, no 11:00-14:00, dalībniekiem būs iespēja palīdzēt veidot Līvānu pilsētas kopējo rezultātu svaru stieņa spiešanā guļus.

„Latvijas Spēcīgākā pilsēta” ir projekts, kura ietvaros visas vasaras garumā vairākās Latvijas pilsētās notiks publiskas, ikvienam pieejamas bezmaksas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Projekts norisinās jau piekto gadu, ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un pauerliftingu, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākās pilsētas, Latvijas spēcīgākās jauniešu pilsētas un šogad arī spēcīgākās mazās pilsētas 2018. gadā. Dalībnieku uzdevums ir spiest svaru stieni uz reižu skaitu, tādējādi veidojot pilsētas kopējo rezultātu, kā arī sacenšoties savā starpā gan konkrētās pilsētas sacensību ietvaros, gan visas Latvijas mērogā. Par piedalīšanos dalībnieki saņem veicināšanas balvas, savukārt pilsētu vērtējumā skaita kopējo pārcilāto rezultātu kilogramos, piemēram, ja 50 kilogramu stieni paceļ 10 reizes, pilsētas vērtējumam tiek pieskaitīti 500 kilogrami.

Sacensībās piedalīties var visi un 21. jūlijā laipni aicināts ikviens, kas vēlas piedalīties un aizstāvēt Līvānu godu! Lai nepalaistu garām iespēju uzlabot savas pilsētas rezultātu, seko līdzi sacensību norises vietām un datumiem Facebook lapā „Latvijas Pauerliftinga federācija” un specigakapilseta.lv!

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensības atbalsta: Līvānu novada pašvaldība, Izglītības un zinātnes ministrija, auto serviss ”Viesulis plus”, augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Spēka Pasaule” interneta veikals, ceļu būves nozare „Road”, sporta klubs „PANATTA”. „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” finansē Latvijas Sporta federāciju padome konkursa par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā 2018. gadā ietvaros.