LSFP atbalsts
Andris Morozovs
Andris Morozovs
saeimas deputāts

Katrs treninš ir solis uz priekšu!

Pilna Uzruna
Saulkrasti un krimulda foto

Sacensībās „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” iesaistās Saulkrasti un Krimulda

Sestdien, 11. augustā, norisināsies divi Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensību posmi. No 11:00 līdz 14:00 Jūras parkā ikvienam būs iespēja palīdzēt Saulkrastiem cīņā par Spēcīgākās pilsētas titulu. Savukārt, no 17:00 līdz 20:00 Raganā, Skolas ielā 10 par titulu cīnīsies Krimulda un tās iedzīvotāji.

Sacensības „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” norisinās jau piekto gadu. Projekta ietvaros vairākās Latvijas pilsētās notiek publiskas, ikvienam pieejamas bezmaksas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Sacensību mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un pauerliftingu, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākās pilsētas, Latvijas spēcīgākās jauniešu pilsētas un Latvijas spēcīgākās mazās pilsētas 2018. gadā.

 Sacensībās var piedalīties ikviens interesents – gan cilvēki, kas iepriekš plānojuši piedalīties, gan pieaicinātie garāmgājēji. Dalībnieku uzdevums ir spiest svaru stieni uz reižu skaitu, tādējādi veidojot kopējo pilsētas rezultātu, kā arī sacenšoties savā starpā. Par piedalīšanos dalībnieki saņem veicināšanas balvas, savukārt pilsētu vērtējumā skaita kopējo pārcilāto rezultātu kilogramos, piemēram, ja 50 kilogramu stieni paceļ 10 reizes, pilsētas vērtējumam tiek pieskaitīti 500 kilogrami.

Sacensībās piedalīties var visi un 11. augustā laipni aicināts ikviens, kas vēlas aizstāvēt Saulkrastu un Krimuldas godu! Lai nepalaistu garām iespēju uzlabot citas pilsētas rezultātu, seko līdzi sacensību norises vietām un datumiem Facebook lapā „Latvijas Pauerliftinga federācija” un www.specigakapilseta.lv sadaļā Kalendārs!

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensības atbalsta: Saulkrastu novada pašvaldība, Krimuldas novada pašvaldība, Izglītības un zinātnes ministrija, auto serviss ”Viesulis plus”, augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Spēka Pasaule” interneta veikals, ceļu būves nozare „DD Road”, sporta klubs „PANATTA”. „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” finansē Latvijas Sporta federāciju padome konkursa par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā 2018. gadā ietvaros.