LSFP atbalsts
Mārtiņš Krūze
Mārtiņš Krūze
projekta izveidotājs

Prieks redzēt kā pilsētniekiem iedegas acis.

Pilna Uzruna
Jelgava  ape  ogre foto

Šonedēļ par Spēcīgākās pilsētas titulu cīnīsies vel trīs pilsētas

Sestdien, 25. augustā, norisināsies vel trīs Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensību posmi. No 9:00 līdz 12:00 Jelgavas Kultūras namā, Kr.Barona ielā 6, ikvienam būs iespēja palīdzēt Jelgavai cīņā par Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu. No 13:30 līdz 15:00 Stacijas ielā 2 par titulu cīnīsies Ape un tās atbalstītāji. Savukārt, Ogrē, Krasta laukumā laikā no 14:30 līdz 17:30 sacensībās startēs Ogre.

Sacensības „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” norisinās jau piekto gadu, ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un pauerliftingu, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākās pilsētas, Latvijas spēcīgākās jauniešu pilsētas un Latvijas spēcīgākās mazās pilsētas 2018. gadā.

Sacensībās piedalīties var visi un 25. augustā laipni aicināts ikviens, kas vēlas aizstāvēt Jelgavas, Apes vai Ogres godu! Sacensības tuvojas noslēgumam, tāpēc, lai nepalaistu garām iespēju uzlabot citas pilsētas rezultātu, seko līdzi sacensību norises vietām un datumiem Facebook lapā „Latvijas Pauerliftinga federācija” un specigakapilseta.lv sadaļā Kalendārs!

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensības atbalsta: Jelgavas novada pašvaldība, Apes novada pašvaldība, Ogres novada pašvaldība, Izglītības un zinātnes ministrija, auto serviss ”Viesulis plus”, augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Spēka Pasaule” interneta veikals, ceļu būves nozare „DD Road”, sporta klubs „PANATTA”. „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” finansē Latvijas Sporta federāciju padome konkursa par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā 2018. gadā ietvaros.