LSFP atbalsts
Andris Morozovs
Andris Morozovs
saeimas deputāts

Katrs treninš ir solis uz priekšu!

Pilna Uzruna
Img 20180811 135644

Sacensības „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” noslēdz Sigulda un Daugavpils

Sestdien, 29. septembrī, Eiropas Sporta nedēļas ietvaros norisināsies šī gada pēdējie divi Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensību posmi – Siguldā un Daugavpilī. No 10:00 līdz 13:00 pie Siguldas sporta centra, Ata Kronvalda ielā 7A, ikvienam būs iespēja palīdzēt Siguldai cīņā par Latvijas spēcīgākās pilsētas titulu. Savukārt, no 11:00 līdz 14:00 Daugavpils Vienības laukumā par titulu cīnīsies Daugavpils un tās atbalstītāji.

„Latvijas Spēcīgākā pilsēta” ir projekts, kura ietvaros vairākās Latvijas pilsētās visas vasaras garumā norisinājās publiskas, ikvienam pieejamas bezmaksas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalīties aicināts bija ikviens – gan cilvēki, kas iepriekš plānojuši piedalīties, gan pieaicinātie garāmgājēji. Dalībnieku uzdevums - spiest svaru stieni uz reižu skaitu, tādējādi veidojot kopējo pilsētas rezultātu, kā arī sacenšoties savā starpā gan konkrētās pilsētas sacensību ietvaros, gan visas Latvijas mērogā.

Sacensības „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” norisinās jau piekto gadu, ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un pauerliftingu, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākās pilsētas, Latvijas spēcīgākās jauniešu pilsētas un šogad arī Latvijas spēcīgākās mazās pilsētas.

Sacensībās piedalīties var visi un 29. septembrī laipni aicināts ikviens, kas vēlas aizstāvēt Siguldas un Daugavpils godu! Seko līdzi sacensību norisei un rezultātiem Facebook lapā „Latvijas Pauerliftinga federācija” un www.specigakapilseta.lv!

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensības atbalsta: Siguldas novada pašvaldība, Daugavpils pilsētas pašvaldība, Izglītības un zinātnes ministrija, auto serviss ”Viesulis plus”, augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Spēka Pasaule” interneta veikals, ceļu būves nozare „DD Road”, sporta klubs „PANATTA”. „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” finansē Latvijas Sporta federāciju padome konkursa par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā 2018. gadā ietvaros.