LSFP atbalsts
Mārtiņš Krūze
Mārtiņš Krūze
projekta izveidotājs

Prieks redzēt kā pilsētniekiem iedegas acis.

Pilna Uzruna
Img 2266

Piesaki savu pilsētu 2018. gada Latvijas Spēcīgākās pilsētas projektam

Gada beigas ir tradicionāli laiks, kad veidot ko jaunu jaunajam gadam. Laiks kalt plānus 2018. gada Latvijas Spēcīgākās pilsētas pasākumiem!

Oktobris ir laiks, kad iesniegt pieprasījumus pēc finansējuma Latvijas Pilsētu un novadu pašvaldībām dažāda veida projektiem. 2018. gada Latvijas Spēcīgākās pilsētas organizators Latvijas Pauerliftinga federācija aicina pašvaldības un vietējos aktīvistus, pieteikt savu pilsētu vai apdzīvoto vietu 2018. gada Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensību posmam.

Latvijas Spēcīgākā pilsēta norisināsies gan tradicionālā veidolā - ar Latvijas Spēcīgākās pilsētas un Latvijas Spēcīgākās jauniešu pilsētas sacensībām, kuras norisinās, nu jau pierastās trīs stundas, gan arī jaunā formātā ar Latvijas Mazās Spēcīgākās pilsētas sacensībām - sacensību formāts, kurā drīkst piedalīties tikai apdzīvotas vietas līdz 5000 iedzīvotājiem. Šāda veida posms norisinās tikai 1.5 stundas, un ir ar samazinātām izmaksām (salīdzinot ar pierasto LSP posmu).

Visi interesenti ir laipni aicināti sazināties ar projekta vadītāju Arni Rukmani (+371 28755557, specigakapilseta@sp.lv).